Skip to main content
okładka blog warsztaty Nika Jaworowska-Duchlinska

Rys. Nika Jaworowska-Duchlińska

NIENAŻARTE ŻARTY
Warsztaty w Muzeum Karykatury

Muzeum Karykatury wznawia swoją działalność edukacyjną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na Kozią powracają zajęcia edukacyjne dla szkół podstawowych prowadzone przez rysowniczkę i scenografkę - p. Nikę Jaworowską-Duchlińską!

Zapraszamy klasy II-VII (8-13 lat) na warsztaty NIENAŻARTE ŻARTY, których celem jest przybliżenie uczestnikom znaczenia humoru w życiu i kulturze.

W programie m.in.:

  • “burza mózgów”: czym jest, dlaczego jest ważny i po co nam humor w życiu codziennym i w sztuce oraz jakie są granice żartu?
  • rozmowa z uczestnikami o tym, co ich śmieszy, bawi. Kim są bohaterowie młodzieżowych dowcipów? Jaki gatunek żartów lubią najbardziej. Czy „żywot” żartu jest długi?
  • praca plastyczna (indywidualna lub w grupach)

Zapraszamy grupy szkolne (klasy II-VII) do zapisów, najbliższe terminy: 18 i 25 października, 22 i 29 listopada, 13 grudnia, godz. 10.00.

Informacje praktyczne

  • na zajęcia lub oprowadzanie Muzeum może przyjąć jednorazowo grupę maksymalnie 15 osób,
  • jeżeli grupa liczy więcej niż 15 osób, istnieje możliwość, po wcześniejszym umówieniu, przeprowadzenia dla drugiej części grupy równoległych zajęć w Lengrenówce – dodatkowej lokalizacji Muzeum Karykatury (zajęcia do wyboru z oferty Lengrenówki dla grup zorganizowanych),
  • zajęcia NIENAŻARTE ŻARTY prowadzone przez p. Nikę Jaworowską-Duchlińską odbywają się wyłącznie w wyznaczone poniedziałki o godz. 10.00,
  • rezerwacje i zapisy na zajęcia i oprowadzania prowadzimy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu: 22 827 88 95.

Koszt zajęć

NIENAŻARTE ŻARTY
200 zł za grupę do 15 osób, 300 zł za grupę powyżej 15 osób.