Skip to main content
Filutki w Lengrenowce

17 września, godz. 12.00

Zapraszamy na kolejne FILUTKI
w Lengrenówce

Filutki to warsztaty opowiadania dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni opowiadacze ze Stowarzyszenia Studnia O.

Zapisy (liczba miejsc ograniczona):

poprzez formularz: https://forms.gle/xwPiXg1XwuwMuV1e7 

telefonicznie: 608 561 987

Niektórzy twierdzą, że sztuka opowiadania już dawno wymarła. Nic bardziej mylnego! Na świecie wciąż są opowiadacze, wciąż opowiadają i mają się doskonale. Dodatkowo chętnie przyjmą do swego grona nowych adeptów – także spośród dzieci.

Zapraszamy na zajęcia dla tych, którzy lubią słuchać opowieści, samemu wymyślać własne historie oraz opowiadać  te ciekawe, zasłyszane od innych. Spotkaniu w gronie początkujących opowiadaczy będą towarzyszyć gry narracyjne i wesoła zabawa. Wpadnijcie do nas!

Najbliższe spotkanie poprowadzi Agnieszka Aysen Kaim – opowiadaczka - orientalistka, Polka tureckiego pochodzenia, tłumaczka języka tureckiego. Działa jako opowiadaczka i animatorka. W swojej pracy opowiadaczki łączy praktykę opowiadania historii z rozległą działalnością edukacyjną i badawczą: prowadzi projekty, w tym zagraniczne, opowiadając także po turecku i po angielsku. Autorka licznych publikacji, a także przekładów literatury dziecięcej oraz autorskiej opowieści dla dzieci i młodzieży "Bahar znaczy Wiosna".

Czas trwania: 90 minut
Adres: Lengrenówka – otwarta pracownia Muzeum Karykatury, ul. Brzozowa 6/8a
Koszt udziału: 10 zł (płatność przelewem na konto Muzeum – dane do przelewu zostaną przesłane mailem po zapisaniu dziecka lub na miejscu w dniu warsztatów).


mkidn Dofinansowano w ramach programu rządowego Edukacja kulturalna ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.