Skip to main content
Piotr Nowacki

Warsztaty rysunkowo-komiksowe
z Piotrem Nowackim

29 października, godz. 12:00 – 13:30
Lengrenówka
Warszawa, Brzozowa 6/8a

Czy znacie detektywa Misia Zbysia, żabodinozaura Oma lub żółwia Tudo? To postaci z komiksów stworzonych lub współtworzonych przez rysownika Piotra Nowackiego.

29 października o godzinie 12:00 w Lengernówce odbędą się warsztaty rysunkowo-komiksowe, podczas których Piotr przybliży uczestnikom swoją twórczość, zapozna z tajnikami tworzenia opowieści rysunkowych oraz zaprosi do twórczych zabaw z ołówkami, cienkopisami i kredkami.

Jeśli kochacie komiksy, lubicie rysować i chcecie kreatywnie spędzić czas, nie może Was tam zabraknąć! A jeśli chcecie po zajęciach otrzymać pamiątkowy rysunek od prowadzącego, koniecznie zabierzcie ze sobą jego komiksy!

Dla dzieci w wieku 6–12 lat 

Zapisy: https://forms.gle/11JtdjuEajQsz5bk6 
Koszt warsztatu: 30 zł 

Piotr Nowacki (1979) – Autor komiksów, które tworzy zarówno dla dzieci (m.in. seria „Detektyw Miś Zbyś na tropie”, „W koronie", „Om. Apetyt na przygodę"), jak i starszych czytelników (“It's not about that", “Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?"). Czasem wymyśla własne historie, ale najczęściej współpracuje ze scenarzystami m.in. z Bartoszem Sztyborem, Maciejem Jasińskim czy Mateuszem Wiśniewskim. Laureat kilku nagród i wyróżnień w konkursie organizowanym przez Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier w Łodzi. Był redaktorem naczelnym magazynu „Karton”, dziś działa w kolektywie artystycznym Pokembry i prowadzi autorski fanzin „Klops”. Oprócz komiksów ilustruje też czasopisma dziecięce, podręczniki szkolne i książki dla młodych czytelników. Mieszka na warszawskich Bielanach i stara się być fajnym tatą Niny i Tymona.

https://piotrnowacki.myportfolio.com/ https://www.instagram.com/piotr.nowacki
https://www.facebook.com/komiksowiec


mkidn Dofinansowano w ramach programu rządowego Edukacja kulturalna ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Piotr Nowacki
Piotr Nowacki
Piotr Nowacki
Piotr Nowacki