Skip to main content
Muka Muka czerwiec 2022

Zapraszamy na kolejne FILUTKI w Lengrenówce

17 grudnia, godz. 11.00


Filutki to warsztaty opowiadania dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni opowiadacze ze Stowarzyszenia Studnia O.

Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/RhbNY7gcNuFzmPAZ7   
lub telefonicznie: 608 561 987

Na grudniowych zajęciach nauczymy się, jak opowiadać aby nas słuchano. Wspólnie będziemy pracować nad spontanicznym wyzwoleniem energii opowiadania. Każdy przecież ma do opowiedzenia jakąś historię. Najważniejsze, aby ubrać ją w słowa tak, by zaciekawić  słuchaczy. Na różne sposoby obudzimy energię słowa, ciała i intencji.  Pomoże Wam w tym doświadczona opowiadaczka, tłumaczka i mama Agnieszka Ayşen Kaim.

Agnieszka Aysen Kaim – opowiadaczka - orientalistka, Polka tureckiego pochodzenia, tłumaczka języka tureckiego. Działa jako opowiadaczka i animatorka. W swojej pracy opowiadaczki łączy praktykę opowiadania historii z rozległą działalnością edukacyjną i badawczą: prowadzi projekty, w tym zagraniczne, opowiadając także po turecku i po angielsku. Autorka licznych publikacji, a także przekładów literatury dziecięcej oraz autorskiej opowieści dla dzieci i młodzieży "Bahar znaczy Wiosna".

Czas trwania: 90 minut

Adres: Lengrenówka – otwarta pracownia Muzeum Karykatury, ul. Brzozowa 6/8a

Koszt udziału: 15 zł (płatność przelewem na konto Muzeum – dane do przelewu zostaną przesłane mailem po zapisaniu dziecka lub na miejscu w dniu warsztatów).


mkidn Dofinansowano w ramach programu rządowego Edukacja kulturalna ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.