Skip to main content
Monika Bugalska

Monika Bugalska-Szymczak – ukończyła Technikum Poligraficzne w Warszawie na kierunku introligator. Od zawsze introligatorstwo było jej pasją. Od 7 lat pracuje w szkole jako nauczyciel przedmiotów zawodowych i uczy podstaw introligatorstwa. 

Ty też możesz zostać introligatorem
warsztaty introligatorskie z Moniką Bugalską-Szymczak

29 kwietnia 2023 | 11.00 – 16.00
Lengrenówka, ul. Brzozowa 6/8a

Wiek: 16+
Koszt: 60 zł

Konieczne zapisy. Nabór zamknięty.

Chcesz nauczyć się naprawiać lekko podniszczone książki, których "środek" stanowią zszyte ze sobą składki a nie sklejone na grzbiecie kartki? Chcesz zrobić komuś w prezencie notes zszyty nićmi oprawiony w twardą okładkę ? A może dla siebie chciałbyś zrobić taki zeszyt?

Zapraszamy na warsztaty introligatorskie, na których każdy z uczestników własnoręcznie wykona dla siebie lub dla kogoś w prezencie elegancki notes formatu A4 lub A5. Zdobyte umiejętności będzie można wykorzystać we własnym zakresie, mając pod ręką narzędzia i materiały dostępne w każdym domu i do kupienia w sklepach papierniczych. Przyjdźcie i dobrze się bawcie:)

Każdy może zostać introligatorem!!! Wystarczą chęci, zapał do pracy i nauki nowych umiejętności oraz szczypta poczucia humoru.

Wystarczą chęci, zapał do pracy i nauki nowych umiejętności oraz szczypta poczucia humoru.

Praca z klejem może wiązać się z pobrudzeniem ubrań, prośmy wziąć to pod uwagę przed przyjściem na warsztaty.


mkidn Dofinansowano w ramach programu rządowego Edukacja kulturalna ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Monika Bugalska-Szymczak
Monika Bugalska-Szymczak
Monika Bugalska-Szymczak