Grzegorz Rosinski

3 sierpnia 1941 w Stalowej Woli urodził się Grzegorz Rosiński

Dla tych, którzy zechcą przyjść na wystawę „Grzegorz Rosiński w ilustracjach” właśnie w sobotę 3 sierpnia czeka niespodzianka.

Po pierwsze: w dniu urodzin Grzegorza Rosińskiego wszystkie bilety na wystawę w cenie biletu ulgowego.

Po drugie: dla pierwszych 150 osób zwiedzających wystawę mamy bezpłatne notesy z Thorgalem (produkowane przez Wydawnictwo Hachette) – notes dodawany jest do biletu na wystawę. Liczy się kolejność zgłoszenia do kasy z biletem z danego dnia.

Zapraszamy na wystawę, a panu Grzegorzowi Rosińskiemu życzymy dużo zdrowia i energii twórczej!

Grzegorz Rosiński w ilustracjach to wystawa, która pozwala zanurzyć się w świat twórczości jednego z największych artystów komiksu europejskiego. Ekspozycja, na której znajdzie się ponad 400 artefaktów, w przekrojowy sposób opowie o życiu Grzegorza Rosińskiego przez pryzmat jego twórczości oraz kształtujących ją wydarzeń.