Skip to main content
Gdzie mieszkają dzikie stwory

Aleksandra Trościankowska o sobie: Ukończyłam ASP w Łodzi i z wykształcenia jestem projektantką ubioru. Porzuciłam jednak świat wielkiej mody i pracy w korporacji na rzecz rozwoju własnego, w formacie slow life, w zgodzie ze swoimi potrzebami i bliżej ekologicznych rozwiązań. Od 12 lat realizuję swoją autorską markę, w której projektuję i szyję Bambaki – stwory, potwory, słodziaki i zwierzaki, ale też pierogi i kartofelki. Prowadzę warsztaty kreatywne dla dzieciaków, młodzieży i dorosłych z tematu różnych technik rękodzielniczych. Jestem feministką, ćwiczę jogę i uprawiam kwiaty doniczkowe. Mam partnera, dwójkę dzieci, kota i psa. Kocham wszelką twórczość i kreatywność. Lubię mądrych i dobrych ludzi. Działam w Stowarzyszeniu Projekt Masterki.

Gdzie mieszkają dzikie stwory?
Warsztaty familijne w Lengrenówce


11 maja 2024 | 10.00 – 16.00
Wydarzenie organizowane w ramach Szkoły komiksu

Gdzie mieszkają dzikie stwory…

Czy mieliście w dzieciństwie ulubionego misia? Ukochaną przytulankę? Czy była najfajniejsza i najlepsza? A co gdybyście taką zabawkę uszyli sami?

Możemy to zrobić razem!

Zaprojektujecie i uszyjecie najlepszą, bo Waszą jedyna, unikatową maskotkę! Od Was zależy jaka ona będzie, czy będzie stworem, potworem, słodziakiem, czy zwierzakiem.

Będziemy oglądać, inspirować się, rysować, ciąć, wyklejać i znów ciąć i szyć i wypychać! Przygotujcie głowy do kreatywnego szaleństwa i palce to ciężkiej pracy 😀

Na każdym etapie pomoże Wam prowadząca warsztaty Aleksandra Trościankowska.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Trościankowska 

Zapraszamy do udziału rodziców z dziećmi!

11 maja 2024 | 10.00 – 16.00
Wiek: 11+ (z opiekunem: 8+)

Lengrenówka, ul. Brzozowa 6/8a
domofon nr 7

Zapisy: https://forms.gle/fQXtGDsn4vgh256F7

Potwierdzenie zapisu otrzymają Państwo w oddzielnym mailu razem z danymi do przelewu.

Prosimy o cierpliwość.
Kontakt z organizatorem: Zuzanna Berus, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 608561987

Gdzie mieszkaja dzikie stwory
Gdzie mieszkaja dzikie stwory
Gdzie mieszkaja dzikie stwory