zaubiscie

22 lipca 2024 | 11.00
Plac Defilad 1
Warszawa

W poniedziałek 22 lipca 2024 roku Pałac Kultury i Nauki obchodzi swoje 69. Urodziny!

W planie tort urodzinowy, animacje, konkursy, gry i zabawy dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji, przygotowane dla Was na 69. urodziny najwyższego zabytku w Polsce. Muzeum Karykatury, które jest jednym z partnerów wydarzenia – zaprasza w tym dniu na zwiedzanie wystawy Grzegorz Rosiński w ilustracjach – z tej okazji wszystkie bilety w cenie biletu ulgowego (25 zł).

Więcej informacji na stronie www.pkin.pl

Partnerzy wydarzenia: E. Wedel ┃ Radio Kolor 103 FM ┃ Wodociągi Warszawskie ┃ Tramwaje Warszawskie ┃ Green Caffè Nero ┃ Straż Miejska w Warszawie ┃ AKTYWNA WARSZAWA ┃ Lasy Miejskie - Warszawa ┃ Państwowa Straż Pożarna ┃ Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy ┃ Narodowe Muzeum Techniki ┃ Metro Warszawskie ┃ Wystawa Pająków ┃ Muzeum Karykatury w Warszawie ┃ Gwiazdy Bliżej Gwiazd